1 / 5
Продадено
Слика на Слушалки Lamax NoiseComfort ANC, црна
Слика на Слушалки Lamax NoiseComfort ANC, црна
Слика на Слушалки Lamax NoiseComfort ANC, црна
Слика на Слушалки Lamax NoiseComfort ANC, црна
Слика на Слушалки Lamax NoiseComfort ANC, црна

Слушалки Lamax NoiseComfort ANC, црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
124.77 €
116.66 €
со ДДВ Без ДДВ 98.86 €
Заштеди 8.11 €
-7%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
EAN:
8594175354423
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Слушалки Lamax NoiseComfort ANC, црна
116.66 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ