1 / 3
E shitur
Foto e Kufje JLab Studio Pro,  të zeza
Foto e Kufje JLab Studio Pro,  të zeza
Foto e Kufje JLab Studio Pro,  të zeza

Kufje JLab Studio Pro, të zeza

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
59.82 €
54.95 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 46.57 €
Ju kurseni 4.86 €
-8%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Kufjet moderne wireless JLab Studio Pro në një model të shiritit të kokës bëhen ideale për të dëgjuar muzikë nga të gjithë lojtarët audio që mbështesin teknologjinë Bluetooth. Dëgjimi i pastër dhe me cilësi të lartë të muzikës sigurohet nga altoparlantë dinamikë 40 mm me një interval frekuence prej 20 deri në 20 Hz për 50 orë me mundësi karikimi të shpejtë. Kufjet mund të lidhen lehtësisht dhe shpejt duke përdorur teknologjinë wireless Bluetooth për të siguruar tingull krejtësisht të pastër. Pastaj mjafton një klikim i dyfishtë dhe mund të kalosh pa ndërprerje nga mënyra të ndryshme, të luash një listë të këngëve të tua të preferuara, të përgjigjesh ose të përfundosh telefonatat pa pasur nevojë të marrësh telefonin tënd nga xhepi. Vetëm kufjet zgjasin deri në 50 orë dëgjim të vazhdueshëm muzikor ose telefonim. Nëse bateria është plotësisht e shkarkuar, kufjet mund të karikohen brenda 3 orësh. Ose kur shkarkohen plotësisht, mund të rimbushni shpejt kufjet brenda 10 minutash për një orë tjetër argëtimi. Me teknologjinë e rregullimit të zërit EQ³, mund të ndryshoni tingullin në melodinë tuaj të preferuar duke përdorur kufje në mënyrë që muzika juaj të tingëllojë mirë. Zgjidhni nga 3 opsione muzikore Signature, Balanced dhe Bass Boost. Kufjet janë të pajisura me një interval frekuence prej 20Hz-20kHz. Ato mund të lidhen me e pajisjet e tjera me Bluetooth 5.0.

Kodi:
IEUHBASTUDIOPRORBLK4
Vnabídce od:
17. 3. 2021
Předpokládaná doba výdrže hodiny quot;ažquot;:
12
Ngjyra:
Zezë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
812887019392
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kufje JLab Studio Pro, të zeza
54.95 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo