1 / 4
Продадено
Слика на Слушалки Jabra Evolve 80 MS стерео
Слика на Слушалки Jabra Evolve 80 MS стерео
Слика на Слушалки Jabra Evolve 80 MS стерео
Слика на Слушалки Jabra Evolve 80 MS стерео

Слушалки Jabra Evolve 80 MS стерео

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
405.45 €
373.00 €
со ДДВ Без ДДВ 316.11 €
Заштеди 32.45 €
-8%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
7899-823-109
Гаранција за производителот:
1 година
Микрофон:
По
Тип слушатели:
Слушалки, слушалки
Производител:
Јабра
Веб-страница на производителот:
Jabra.com
Конектор:
3,5 mm (TRRS), USB-A
EAN:
5706991017090
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Слушалки Jabra Evolve 80 MS стерео
373.00 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ