1 / 8
Foto e Kufje për fëmijë Gogen MAXISLECHY G, rozë/ gjelbërt
Foto e Kufje për fëmijë Gogen MAXISLECHY G, rozë/ gjelbërt
Foto e Kufje për fëmijë Gogen MAXISLECHY G, rozë/ gjelbërt
Foto e Kufje për fëmijë Gogen MAXISLECHY G, rozë/ gjelbërt
Foto e Kufje për fëmijë Gogen MAXISLECHY G, rozë/ gjelbërt
Foto e Kufje për fëmijë Gogen MAXISLECHY G, rozë/ gjelbërt
Foto e Kufje për fëmijë Gogen MAXISLECHY G, rozë/ gjelbërt
Foto e Kufje për fëmijë Gogen MAXISLECHY G, rozë/ gjelbërt

Kufje për fëmijë Gogen MAXISLECHY G, rozë/ gjelbërt

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
25.77 €
19.29 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 16.35 €
Ju kurseni 6.48 €
-25%

Vetëm edhe 2
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
30 korrik 2024 - 31 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
31 korrik 2024 - 01 gusht 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Gogen MAXISLECHY B janë kufje për fëmijë me volum të limituar deri në 90 dB. Këto kufje janë shumë të përshtatshme dhe praktike. Ndërsa, punojnë në frekuenca 20 - 20,000Hz. Të bashkangjitur këto kufje kanë edhe 8 palë letra ngjitëse dekoruese që mundësojnë që fëmiu ta ndërroj pamjen e kufjeve të tyre sipas dëshirës.
Kodi i prodhuesit:
GOGMAXISLECHYG
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
90
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Prodhuesi:
GoGEN
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Gjatësia e kabllos [m]:
1,2
Vendi i prodhimit:
CZ
EAN:
8592417060422
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kufje për fëmijë Gogen MAXISLECHY G, rozë/ gjelbërt
19.29 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo