1 / 1
E shitur
Foto e Dëgjuese Denver BTE-110, të hirta

Dëgjuese Denver BTE-110, të hirta

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
22.68 €
22.53 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 19.09 €
Ju kurseni 0.15 €
-1%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Produkti në fjalë paraqet një parë dëgjuese të kualitetit mëse të lartë nga kompania e njohur Denver. Ky produkt vjen në treg me specifika të hatashme dhe po ashtu nga më të avancuarat. Ofrojnë një zërim të shkëlqyer dhe po ashtu komfort të lartë për një përdorim sa më të rahatshëm. Kanë një bateri 50 mAh me një kohëzgjatje deri në 3 orë. Shoqërohen nga një dizajn i bukur dhe elegant.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
EAN:
5706751040771
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Dëgjuese Denver BTE-110, të hirta
22.53 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo