1 / 7
E shitur
Foto e Dëgjuese Canyon TWS-3, të zeza
Foto e Dëgjuese Canyon TWS-3, të zeza
Foto e Dëgjuese Canyon TWS-3, të zeza
Foto e Dëgjuese Canyon TWS-3, të zeza
Foto e Dëgjuese Canyon TWS-3, të zeza
Foto e Dëgjuese Canyon TWS-3, të zeza
Foto e Dëgjuese Canyon TWS-3, të zeza

Dëgjuese Canyon TWS-3, të zeza

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
33.88 €
24.15 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 20.47 €
Ju kurseni 9.73 €
-29%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Dëgjuese të cilësisë së lartë, të cilat kanë mikrofon të integruar dhe zë kumbues e të pastër. Kanë madhësi kompakte e goma të buta që nuk pengojnë edhe nëse i mbani për një kohë të gjatë. Mbështesin teknologjinë Bluetooth 5.0, si dhe kanë mikrofon të integruar. Kanë jetëgjatësi deri në 3 orë me një karikim të vetëm si dhe janë të pajisura me lidhës USB-C. Për më tepër, këto dëgjuese kanë mbrojtje IP33 dhe kanë përmasa 43 x 22 x 66mm.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologji Wireless:
Bluetooth v5.0
Pa kabllo:
Mikrofon:
I integruar
Pajisje speciale:
Kabllo karikimi, kasë karikimi
Lloji i dëgjueseve:
Goma
Kodi:
CNE-CBTHS3B
Gjerësia mm:
43
Lartësia mm:
66
Trashësia mm:
22
Předpokládaná doba výdrže s pouzdrem hodiny quot;ažquot;:
3
Lansuar:
10. 2. 2021
Prodhuesi:
Canyon
Ngjyra:
Zezë
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
5291485007539
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Dëgjuese Canyon TWS-3, të zeza
24.15 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo