1 / 9
Слика на Куќипте Be quiet!, Pure Base 500DX, со стаклен страничен панел, црна
Слика на Куќипте Be quiet!, Pure Base 500DX, со стаклен страничен панел, црна
Слика на Куќипте Be quiet!, Pure Base 500DX, со стаклен страничен панел, црна
Слика на Куќипте Be quiet!, Pure Base 500DX, со стаклен страничен панел, црна
Слика на Куќипте Be quiet!, Pure Base 500DX, со стаклен страничен панел, црна
Слика на Куќипте Be quiet!, Pure Base 500DX, со стаклен страничен панел, црна
Слика на Куќипте Be quiet!, Pure Base 500DX, со стаклен страничен панел, црна
Слика на Куќипте Be quiet!, Pure Base 500DX, со стаклен страничен панел, црна
Слика на Куќипте Be quiet!, Pure Base 500DX, со стаклен страничен панел, црна

Куќипте Be quiet!, Pure Base 500DX, со стаклен страничен панел, црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
155.82 €
150.95 €
со ДДВ Без ДДВ 143.76 €
Заштеди 4.87 €
-4%

повеќе од 10
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
25 април 2024 - 26 април 2024
Македонија, други
26 април 2024 - 27 април 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
28. 4. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Конектори:
3,5 мм приклучок (2x), USB-A 3,2 Gen 1 (1x), USB-C 3,2 Gen 2 (1x)
Материјали:
Челик, пластика
Број на ладилни места:
6
Специјална опрема:
Управување со кабли, ЛЕД контролер, Осветлување, Филтри за прашина, Транспарентен страничен панел
Параметри на моќност:
Без извор на енергија, поддржува стандарден ATX, на дното
Број на слотови:
Внатрешни 2,5 & quot; (5x), внатрешен 3,5 & quot; (2x)
Систем за ладење на вода:
Слот 120 / 240мм, слот 120/140/240/280 / 360мм, слот 120 / 140мм
Простор за течност за ладење:
Горна 3х120мм / 2х140мм, Предна 2х120 / 140мм, Задна 1x120 / 140мм
Код:
BGW37
Број на монтирани ладилници:
3
Пеша кг:
7,8
Ширина mm:
232
Висина mm:
463
Дебелина мм:
450
Максимална должина на картичката mm:
369
Максимална висина на течноста за ладење на процесорот mm:
190
Интегрирана течност за ладење:
3х140мм
Поддршка за ладилник за вода:
120мм, 140мм, 240мм, 280мм, 360мм
Производител:
Биди тивок!
Веб-страница на производителот:
Bequiet.com
Боја:
ЦРНО
Поддржани формати на матични плочи:
ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
Број на слотови за картички:
7
Vendi i prodhimit:
Kina
EAN:
4260052187937
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Куќипте Be quiet!, Pure Base 500DX, со стаклен страничен панел, црна
150.95 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ