1 / 9
E shitur
Foto e Kasë Fractal Design Focus G, me xham, e bardhë
Foto e Kasë Fractal Design Focus G, me xham, e bardhë
Foto e Kasë Fractal Design Focus G, me xham, e bardhë
Foto e Kasë Fractal Design Focus G, me xham, e bardhë
Foto e Kasë Fractal Design Focus G, me xham, e bardhë
Foto e Kasë Fractal Design Focus G, me xham, e bardhë
Foto e Kasë Fractal Design Focus G, me xham, e bardhë
Foto e Kasë Fractal Design Focus G, me xham, e bardhë
Foto e Kasë Fractal Design Focus G, me xham, e bardhë

Kasë Fractal Design Focus G, me xham, e bardhë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
107.44 €
79.27 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 75.49 €
Ju kurseni 28.17 €
-26%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Fractal Design Focus G është kasë e serisë së re që ju ofron hapësirë të mjaftueshme me dizajn dhe estetik të bukur në mënyrë që të krijoni kompjuterin e dëshirave tuaja. Kasa mban hapësirën për pllaka amë të llojit ATX, micro ATX dhe Mini ITX, mban 2 hapësira të jashtme me madhësi 5.25", 3 hapësira të brendshme me madhësi 3.5" dhe 2.5" dhe 2 hapësira të jashtme me madhësi 2.5", mban 2x flutura me madhësi 120 mm me drita LED, është pajisur me 1x port USB 2.0, 1x USB 3.0 dhe 1x HD Audio dhe vjen me madhësi prej 205 x 431 x 450 mm.
Numri i lidhësve audio:
2
Përmasat e kutisë:
205 x 431 x 450
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit, 1 vit
Kodi i prodhuesit:
FD-CA-FOCUS-WT-W
Mbështetja e ftohësit të ujit:
120mm, 140mm, 240mm, 280mm
Mbështetje për ftohës me ujë:
120mm, 140mm, 240mm, 280mm
Sistem ftohës me ujë:
Slot i sipërm 240mm, Slot i përparmë 120/140/240/280mm, Slot i pasmë 120mm, Slot i sipërm 240mm, Slot i përparmë 120/140/240/280mm, Slot i pasmë 120mm
Lidhës audio:
Madhësia e pozicioneve të lira për ftohës:
120mm, 140mm
Parametrat e burimit:
Nuk ka furnizim me energji, mbështetje standarde ATX, vendndodhja poshtë
Ftohësi i përfshirë:
2x120mm LED
Gjatësia maksimale e kartës [mm]:
380, 380
Hapësirë për ftohës:
Horní 2x120/140mm, Prední 2x120/140mm, Spodní 1x120mm, Zadní 1x120mm
Lidhës:
3,5mm jack (2x), USB 2.0 Type-A (1x), USB 3.2 Gen 1 Type-A (1x), ATX, Extended ATX, Micro-ATX, Mini-ITX, SSI-CEB
Numri i porteve USB 3.0:
Vendndodhja e furnizuesit të rrymës (PSU):
Poshtë
Hyrje jack 3,5 mm:
Pa energji:
Pajisje speciale:
Menaxhimi i kabllove, pjesa e përparme e shpuar, filtrat e pluhurit, panel anësor transparent, dera e përparme, Menaxhues kabllosh, ballore me rrjetë për ajrosje, filter për ajrosje, panele anësore transparente
Pozicione të lira për ftohës:
E sipërme 2x120 / 140mm, e poshtme 1x120mm, e pasme 1x120mm
Ftohës të integruar:
2x120mm
Numri i sloteve:
Jashtëm 5,25" (2x), brendshëm 2,5" (1-3x), brendshëm 3,5" (2x)
Thellësia [mm]:
464
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
1
Numri i pozicioneve:
E jashtme 5.25" (2x), e brendshme 2.5" (1-3x), e brendshme 3.5" (2x)
Lartësia maksimale e ftohësit të CPU-së [mm]:
165
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 2.5":
1
Konektorë (lidhës) USB:
Numri i hapësirave për karta:
7
Prodhuesi:
Fractal Design, Fractal Design
Lloji i shtëpizës:
Miditower
Numri i hapësirave për ftohës:
6
Parametrat e energjisë:
Nuk ka furnizim me energji, mbështet standardet ATX, në pjesën e poshtme
Trashësia [mm]:
464
Gjatësia maksimale e ftohësit të CPU-së [cm]:
16,5
Materiali:
Çelik
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 3.5":
2
Numri i ventilatorëve:
2
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
ATX, Micro-ATX, Mini-ITX, ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
Materiali i murit anësor:
Akrilik
Muret anësore:
Transparente
Numri i hapësirave për hard disqe të jashtëm 3.5":
2
Panel anësor transparent:
Kodi:
FD-CA-FOCUS-WT-W
Ngjyra:
Bardhë, zi, Zezë
USB 3.2 Gen 1 Type-A:
Numri i porteve USB-A 2.0:
Pozicionet për ftohësit/ventilatorët:
E sipërme 2x120/140mm, Përpara 2x120/140mm, Më e ulët 1x120mm, E pasme 1x120mm
Ueb-i i prodhuesit:
Fractal-design.com
Drita e pasme:
Po (e bardhë)
Lloji i furnizuesit të energjisë:
ATX
Pesha [kg]:
4,5
Gjatësia maksimale e kartës [cm]:
38
Madhësia e pozicioneve për ftohësit:
120mm, 140mm
EAN:
7350041085126
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kasë Fractal Design Focus G, me xham, e bardhë
79.27 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo