1 / 3
Продадено
Слика на Продужен кабел v2, сино
Слика на Продужен кабел v2, сино
Слика на Продужен кабел v2, сино

Продужен кабел v2, сино

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
79.34 €
76.09 €
со ДДВ Без ДДВ 64.49 €
Заштеди 3.24 €
-4%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
12. 2. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Наменето за:
глушец
Крај на кабел:
ПРАВО
Конектори:
5 пински, USB
Од приклучокот:
5 игла
За конектори:
USB-A (маж)
Код:
G-ASC-BLUE-1
Должина м:
2
Производител:
Славна трка за игри на среќа со компјутер
Веб-страница на производителот:
Pcgamingrace.com
Боја:
Сина
Вид на кабел:
Reduktuese, лепенка
EAN:
850005352129
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Продужен кабел v2, сино
76.09 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ