1 / 5
E shitur
Foto e Aksesor për tastierë Glorious PC Gaming Race
Foto e Aksesor për tastierë Glorious PC Gaming Race
Foto e Aksesor për tastierë Glorious PC Gaming Race
Foto e Aksesor për tastierë Glorious PC Gaming Race
Foto e Aksesor për tastierë Glorious PC Gaming Race

Aksesor për tastierë Glorious PC Gaming Race

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
43.60 €
41.98 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 35.58 €
Ju kurseni 1.62 €
-4%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Rritni rehatinë e punës në tastierë me mbështetësen e dorës. Kjo është një mënyrë cilësore dhe e përshtatshme për ta bërë llogaritjen tuaj afatgjatë më të këndshme. Është e bërë nga materiali sfungjer / gome dhe rrit rehatinë në punë. Dimensionet 13 x 430 x 100 mm
Lansuar:
27. 3. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Materiali:
Guma, Pena
Kodi:
GSW-100
Gjerësia mm:
430
Lartësia mm:
13
Trashësia mm:
100
Prodhuesi:
Glorious PC Gaming Race
Ueb-i i prodhuesit:
Pcgamingrace.com
Ngjyra:
Zezë
EAN:
857372006167
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Aksesor për tastierë Glorious PC Gaming Race
41.98 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo