1 / 4
Продадено
Слика на Скенер Newland BS80 Piranha, 2D, CMOS, BT + USB, IP42
Слика на Скенер Newland BS80 Piranha, 2D, CMOS, BT + USB, IP42
Слика на Скенер Newland BS80 Piranha, 2D, CMOS, BT + USB, IP42
Слика на Скенер Newland BS80 Piranha, 2D, CMOS, BT + USB, IP42

Скенер Newland BS80 Piranha, 2D, CMOS, BT + USB, IP42

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
231.85 €
218.87 €
со ДДВ Без ДДВ 208.45 €
Заштеди 12.98 €
-6%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Без кабел:
По
УСБ:
По
Код:
BS8060-2T
Ширина mm:
46
Висина mm:
88
Дебелина мм:
24,5
носител:
По
Лансиран:
24. 3. 2021
Тежина g:
62
Производител:
Newуланд
Веб-страница на производителот:
Newland-id.com
Тип на скенер:
1D, 2D, Codabar, Code 39, Code 93, Code 128, Data Matrix, EAN-8, EAN-13, GS1 Databar, Interleaved 2 of 5, ISBN, ISSN, PDF417, QR Code, UCC / EAN128, UPC-A , UPC-E
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Скенер Newland BS80 Piranha, 2D, CMOS, BT + USB, IP42
218.87 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ