1 / 1
Слика на фото-хартија, Epson A4, 2x15 парчиња

фото-хартија, Epson A4, 2x15 парчиња

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
25.85 €
со ДДВ Без ДДВ 21.90 €

повеќе од 10
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
19 јули 2024 - 20 јули 2024
Македонија, други
20 јули 2024 - 22 јули 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
C13S042169
Лансиран:
10 мај 2011 година
Гаранција за производителот:
1 година
Формат:
A4
Тип на писмо:
Фото-хартија
Тип на површина:
Одлично
Број на листови во пакетот:
30
Пеша [g / m2]:
255
Производител:
Епсон
Веб-страница на производителот:
Epson.com
EAN:
8715946388564
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
фото-хартија, Epson A4, 2x15 парчиња
25.85 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ