1 / 1
Foto e Toner i kaltër Canon CRG-718

Toner i kaltër Canon CRG-718

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
139.24 €
132.76 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 112.51 €
Ju kurseni 6.48 €
-5%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
30 korrik 2024 - 31 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
31 korrik 2024 - 01 gusht 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Canon është një ndër kompanitë lider në prodhimin e printerëve dhe aksesorëve të tyre. Në këtë rast ky toner vjen për printerët laserik Canon i-SENSYS LBP-7200. Toneri CRG-718 me ngjyrë të kaltër ka kapacitet printimi deri në 2900 faqe me standard mbulimi prej 5%. Me anë të teknologjisë AIR (Automatic Image Refinement), rezolucioni i printimit rritet nga 600 x 600 dpi deri në 9600 x 600 dpi.
Kodi i prodhuesit:
2661B002
Lansuar:
10 Maj 2011
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Aksesorë origjinal:
I përdorshëm me:
Canon i-SENSYS LBP7200Cdn, Canon i-SENSYS LBP7210Cdn, Canon i-SENSYS LBP7660Cdn, Canon i-SENSYS LBP7680Cx, Canon i-SENSYS MF724cdw, Canon i-SENSYS MF728cdw, Canon i-SENSYS MF729cx, Canon i-SENSYS MF83
Mbulim (%) / Numri i faqeve:
5/2900
Prodhuesi:
Canon
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com
Lloji i pajisjes:
Toner
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Kaltër (cyan)
Për printer:
Canon
EAN:
4960999628608
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Toner i kaltër Canon CRG-718
132.76 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo