1 / 3
E shitur
Foto e Kartelë rrjeti Strong USB 600
Foto e Kartelë rrjeti Strong USB 600
Foto e Kartelë rrjeti Strong USB 600

Kartelë rrjeti Strong USB 600

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
37.12 €
35.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 30.08 €
Ju kurseni 1.62 €
-4%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Strong 600 Wireless USB WiFi është dizajnuar për t'u lidhur me një port USB në një laptop ose kompjuter desktop. Mbështet 2.4 dhe 5 GHz at 150 + 433 Mbps, 802.11ac WiFi, dhe është në përputhje me standardet 802.11 a / b / g / n. Ju mund ta lidhni me lehtësi në një lidhje USB në desktopin tuaj ose laptop dhe të rrisni shpejtësinë e rrjetit tuaj në një nivel të ri. Dimensionet e tij janë 15 x 28.5 x 8 mm dhe peshon 2.5 g.
Dizajnuar për:
Laptop, PC
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit, 1 vit
Kodi i prodhuesit:
ADAPTER600
Kodi:
ADAPTER600
Lloj i kartës së rrjetit:
WLAN
Lloji i antenës:
E integruar
Lloji i pajisjes:
Adapter
Lloji i ruterit / pajisjes:
Adaptér
Ndërfaqja:
USB 2.0
Pesha [g]:
2,5
Prodhuesi:
Strong, Strong
Shpejtësia e transferimeve WLAN (WiFi) [MB/s]:
433 + 150
Shpejtësia e transmetimit për WLAN (WiFi) [Mbit/s]:
433 + 150
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2.4, 5
Standardet WLAN (Wifi):
802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n
Teknologjia:
USB 2.0
Thellësia [mm]:
28,5
Trashësia [mm]:
28,5
EAN:
9120072370069
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kartelë rrjeti Strong USB 600
35.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo