1 / 2
Продадено
Слика на MausPad HP OMEN 300
Слика на MausPad HP OMEN 300

MausPad HP OMEN 300

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
2,590 MKD.
2,490 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 2,110 MKD.
Заштеди 100 MKD.
-4%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Дополнителната широка подлога за глувци HP Omen 300 е идеален придружник за долгорочен успех за вистински гејмер, без разлика дали е аматер или професионалец.Подлогата е со квалитетна површинска ткаенина што обезбедува прецизно водење на глувчето во сите околности. Подлогата е погодна за прецизно скенирање на оптичкиот сензор на гејминг глувци. Долната страна против лизгање е изработена од издржлив материјал, обезбедува стабилно работење и ги минимизира несаканите движења на глувчето. Подлогата има димензии 900 x 400 mm и дебелина 4 mm.
Гаранција за производителот:
1 година
За тастатура и глувче:
По
Боја:
ЦРНО
дизајн:
ЦРНО
Дебелина [mm]:
400
Ширина [мм]:
900
Да се користи во:
Игра
Препорачуваме да го добиете производот на:
S & amp; T CZ s.r.o.
Пеша [g]:
750
Материјали:
Гума, пластика
Доверливост:
100 %
Vendi i prodhimit:
Taiwan
EAN:
0190781648369
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
MausPad HP OMEN 300
2,490 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ