1 / 1
Продадено
Слика на Ubiquiti Rocket M5 Моќна единица

Ubiquiti Rocket M5 Моќна единица

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
7,890 MKD.
7,590 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 6,432 MKD.
Заштеди 300 MKD.
-4%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
RocketM5
Гаранција за производителот:
1 година
Стандардна WLAN (Wi-Fi):
802.11a, 802.11n
WLAN (WiFi) брзина на пренесување [MB / s]:
150
Опсег на фреквенција [GHz]:
5
Брзина на пренос за HUB / прекинувач [MB / s]:
100
Број на порти на HUB / прекинувач:
1
Тип на рутер:
Пристапна точка
Управување:
По
Производител:
Убиквити
Веб-страница на производителот:
Ubnt.com
Тип на антена:
Мобилен
EAN:
810354022784
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Ubiquiti Rocket M5 Моќна единица
7,590 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ