1 / 1
Продадено
Слика на Лента за стегање MaxLink 29см, 3,6мм, 100 парчиња, црна

Лента за стегање MaxLink 29см, 3,6мм, 100 парчиња, црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
990 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 839 MKD.

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
5. 2. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Код:
CT-290-36-B
Доверливост:
100 %
Производител:
MaxLink
Боја:
ЦРНО
EAN:
4008190362331
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Лента за стегање MaxLink 29см, 3,6мм, 100 парчиња, црна
990 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ