1 / 9
Продадено
Слика на Сет за чистење на грамофон Меликони 621019
Слика на Сет за чистење на грамофон Меликони 621019
Слика на Сет за чистење на грамофон Меликони 621019
Слика на Сет за чистење на грамофон Меликони 621019
Слика на Сет за чистење на грамофон Меликони 621019
Слика на Сет за чистење на грамофон Меликони 621019
Слика на Сет за чистење на грамофон Меликони 621019
Слика на Сет за чистење на грамофон Меликони 621019
Слика на Сет за чистење на грамофон Меликони 621019

Сет за чистење на грамофон Меликони 621019

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
80.96 €
76.09 €
со ДДВ Без ДДВ 64.49 €
Заштеди 4.87 €
-6%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
5. 12. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Код:
621019
Производител:
Меликони
Веб-страница на производителот:
Meliconi.com
EAN:
8006023277896
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Сет за чистење на грамофон Меликони 621019
76.09 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ