1 / 6
Foto e Set tonerësh HP CF373AM
Foto e Set tonerësh HP CF373AM
Foto e Set tonerësh HP CF373AM
Foto e Set tonerësh HP CF373AM
Foto e Set tonerësh HP CF373AM
Foto e Set tonerësh HP CF373AM

Set tonerësh HP CF373AM

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
18,290 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 15,500 MKD.

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
11 mars 2024 - 12 mars 2024
Maqedoni, të tjera
11 mars 2024 - 12 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Toneri me tri ngjyra – të kaltër, të purpurt dhe të verdhë – është i projektuar për printerët laserikë të kompanisë Hewlett-Packard. Ky set tonerësh është më i lirë sesa ta blini çdo ngjyrë ndaras, ndërsa avantazhi i këtij setit origjinal qëndron te fakti se është 100% i përputhshëm me produktet për të cilat është dizajnuar, si dhe ofron kualitet maksimal printimi – gjëra të cilat nuk mund të arrihen me tonerët fals. Kompania thotë se çdo toner që i përmban seti mund t’i printojë rreth 1400 faqe me një mbulueshmëri standarde prej 5%. Për të parë se me cilët printerë përputhet ky produkt, vizitoni parametrat.
Kodi i prodhuesit:
CF373AM
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
MultiPack:
Aksesorë origjinal:
I përdorshëm me:
HP Color LaserJet 1515, HP Color LaserJet CP1215
Prodhuesi:
HP
Lloji i pajisjes:
Toner
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Kuqe (purpurt/magenta), kaltër (azure/cyan), verdhë
Për printer:
HP
EAN:
887111403025
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Set tonerësh HP CF373AM
18,290 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo