1 / 3
Слика на Комплет тастатура + МаусMicrosoft Wireless Desktop 3050, CZ
Слика на Комплет тастатура + МаусMicrosoft Wireless Desktop 3050, CZ
Слика на Комплет тастатура + МаусMicrosoft Wireless Desktop 3050, CZ

Комплет тастатура + МаусMicrosoft Wireless Desktop 3050, CZ

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
4,590 MKD.
4,190 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 3,990 MKD.
Заштеди 400 MKD.
-9%

повеќе од 10
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
15 декември 2023 - 16 декември 2023
Македонија, други
16 декември 2023 - 18 декември 2023
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Забелешка: Тастатурата на овој лаптоп на нумеричкиот дел има некои чешки симболи. Квалитетниот и елегантен сет на тастатура и глушец Microsoft Wireless Desktop 3050 е многу популарен. Безжична тастатура и оптички глушец, USB.
Код на производителот:
PP3-00021
Лансиран:
25 февруари 2016 година
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
USB
Користено со:
Универзална
Користи со брендови:
Универзална
Безжична технологија:
Радио фрекфенција
Рангирање / приказ:
CZ
Јас маус:
По
Сензор за движење:
BlueTrack
Број на копчиња:
3
Производител:
Мајкрософт
Веб-страница на производителот:
Microsoft.com
Тип на тастатура:
Мембрана
EAN:
889842000689
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Комплет тастатура + МаусMicrosoft Wireless Desktop 3050, CZ
4,190 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ