1 / 1
Слика на Комплет за тастатура + Глувче Genius KM-160 сет,

Комплет за тастатура + Глувче Genius KM-160 сет,

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
1,190 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 1,133 MKD.

повеќе од 10
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
15 декември 2023 - 16 декември 2023
Македонија, други
16 декември 2023 - 18 декември 2023
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Забелешка: Тастатурата на овој лаптоп на нумеричкиот дел има некои чешки симболи.

Поставете клавијатури и глувци ги исполнуваат условите за работа во канцеларијата и во домот. Тастатурата е водоотпорна, обезбедување на удобност, тивка работа и точни клучни реакција, должина на кабел 1,5 m. Dpi 1000 и три копчиња, USB интерфејс

Гаранција за производителот:
1 година
Јас маус:
По
Стапка на неуспех:
Непознато
Број на копчиња:
3
Ширина [мм]:
460
Должина на кабел [m]:
1.5
Конектор:
USB
Детектор за движење:
оптички
Пеша [g]:
570
Веб-страница на производителот:
geniusnet.com.tw
Рангирање / приказ:
CZ, SK
Тип на тастатура:
Мембрана
Дебелина [mm]:
157,5
Технологија:
USB-A
Датум на лансирање:
29. 11. 2018
Доверливост:
100 %
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
4710268256182
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Комплет за тастатура + Глувче Genius KM-160 сет,
1,190 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ