1 / 2
Продадено
Слика на Сет тастатура и глувче HP Wireless Business Slim, црно
Слика на Сет тастатура и глувче HP Wireless Business Slim, црно

Сет тастатура и глувче HP Wireless Business Slim, црно

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
71.35 €
66.47 €
со ДДВ Без ДДВ 63.31 €
Заштеди 4.88 €
-7%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Забелешка: Тастатурата на овој лаптоп на нумеричкиот дел има некои чешки симболи. Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
28. 3. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Безжична технологија:
Радио фрекфенција
Јас маус:
По
Сензор за движење:
оптика
Број на копчиња:
3
Без кабел:
По
Код:
N3R88AA#AKB
Внесете:
Еднолиниски
Копчиња за смена:
Долго
Ширина mm:
460,3
Висина mm:
27,87
Дебелина мм:
164,3
Рангирање на изгледот:
CZ
Пеша г.:
880
Боја на клучот:
ЦРНО
Производител:
HP
Боја:
ЦРНО
Тип на тастатура:
Мембрана
EAN:
889894626592
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Сет тастатура и глувче HP Wireless Business Slim, црно
66.47 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ