1 / 1
Слика на Brother LC-1240VALBP - inkoust multipack(црна + три бои)

Brother LC-1240VALBP - inkoust multipack(црна + три бои)

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
5,390 MKD.
5,190 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 4,398 MKD.
Заштеди 200 MKD.
-4%

Само уште 3
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
11 декември 2023 - 18 декември 2023
Македонија, други
11 декември 2023 - 19 декември 2023
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
LC1240VALBP
Лансиран:
2 јуни 2011 година
Гаранција за производителот:
1 година
MultiPack:
По
Оригинални додатоци:
По
Користено со:
Брат DCP-J525W, брат DCP-J725DW, брат DCP-J925DW, брат MFC-J430W, брат MFC-J625DW, брат MFC-J5910DW, брат MFC-J6510DW, брат MFC-J6710DW, брат MFC-J6910DW
Производител:
Брат
Веб-страница на производителот:
Brother.com
Тип на уред:
Мастило за печатач (касета)
Боја на кертриџ:
Црна, црвена (виолетова / магента), сина (азурна / цијана), жолта
За печатари:
Брат
EAN:
5014047562396
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Brother LC-1240VALBP - inkoust multipack(црна + три бои)
5,190 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ