1 / 7
Слика на Сет LEGO Super Mario 71374 Nintendo Entertainment System
Слика на Сет LEGO Super Mario 71374 Nintendo Entertainment System
Слика на Сет LEGO Super Mario 71374 Nintendo Entertainment System
Слика на Сет LEGO Super Mario 71374 Nintendo Entertainment System
Слика на Сет LEGO Super Mario 71374 Nintendo Entertainment System
Слика на Сет LEGO Super Mario 71374 Nintendo Entertainment System
Слика на Сет LEGO Super Mario 71374 Nintendo Entertainment System

Сет LEGO Super Mario 71374 Nintendo Entertainment System

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
18,590 MKD.
17,190 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 14,568 MKD.
Заштеди 1,400 MKD.
-8%

повеќе од 10
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
08 декември 2023 - 15 декември 2023
Македонија, други
09 декември 2023 - 16 декември 2023
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Број на делови:
2 646
Код:
71374
Ширина mm:
235
Висина mm:
225
Дебелина мм:
160
Доверливост:
100 %
Серија и ЛЕГО:
Супер Марио
Лансиран:
20. 1. 2021
Производител:
LEGO
Возрасна категорија:
18
EAN:
5702016618532
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Сет LEGO Super Mario 71374 Nintendo Entertainment System
17,190 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ