1 / 1
Продадено
Слика на Боја за печатари HP SD367AE, бр. 21, бр. 22, црна + обоена

Боја за печатари HP SD367AE, бр. 21, бр. 22, црна + обоена

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
4,690 MKD.
4,290 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 3,636 MKD.
Заштеди 400 MKD.
-9%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
SD367AE
Лансиран:
8 јуни 2011 година
Гаранција за производителот:
1 година
MultiPack:
По
Оригинални додатоци:
По
Користено со:
HP 3180, HP DeskJet 3900, HP DeskJet D1400, HP DeskJet D1500, HP DeskJet D2300, HP DeskJet D2400, HP DeskJet F300, HP DeskJet F2100, HP DeskJet F2200, HP DeskJet F4100, HP OfficeJet 4300, HP OfficeJet
Покриеност (%) / Број на страници:
5/190
Производител:
HP
Тип на уред:
Мастило за печатач (касета)
Боја на кертриџ:
Разнобојна, црна
За печатари:
HP
Волумен (ml):
5
EAN:
8835856517196
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Боја за печатари HP SD367AE, бр. 21, бр. 22, црна + обоена
4,290 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ