1 / 7
Слика на Philips TAB8505, 2.1 Комплет звучници, сребрен
Слика на Philips TAB8505, 2.1 Комплет звучници, сребрен
Слика на Philips TAB8505, 2.1 Комплет звучници, сребрен
Слика на Philips TAB8505, 2.1 Комплет звучници, сребрен
Слика на Philips TAB8505, 2.1 Комплет звучници, сребрен
Слика на Philips TAB8505, 2.1 Комплет звучници, сребрен
Слика на Philips TAB8505, 2.1 Комплет звучници, сребрен

Philips TAB8505, 2.1 Комплет звучници, сребрен

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
38,190 MKD.
26,490 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 22,449 MKD.
Заштеди 11,700 MKD.
-31%

повеќе од 10
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
08 декември 2023 - 15 декември 2023
Македонија, други
09 декември 2023 - 16 декември 2023
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
3,5 мм, HDMI, оптички, USB-домаќин
Поставување звучник:
2.1, звучна лента (звучник)
Команда:
Безжичен, додатоци
Како да се користи:
За ТВ
Вид на звучници:
Безжичен
Влезни порти:
3,5 мм, HDMI, оптик, USB
Излезни порти:
HDMI
Безжична врска:
Bluetooth, WiFi
Код:
Phil-TAB8505/10
Пеша кг:
2.4
Ширина mm:
900
Висина mm:
57
Дебелина мм:
110
Канал нумри и канелеве:
3
Доверливост:
100 %
Вкупна моќност RMS W:
200
Опсег на фреквенција Hz:
40
Опсег на фреквенција kHz:
20
Лансиран:
Лансиран
Производител:
Филипс
Веб-страница на производителот:
Philips.com
Боја:
сребрено
Енергија:
Од мрежата
Vendi i prodhimit:
Kina
EAN:
4895229109964
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Philips TAB8505, 2.1 Комплет звучници, сребрен
26,490 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ