1 / 7
Foto e Server Synology DiskStation DS1621 +
Foto e Server Synology DiskStation DS1621 +
Foto e Server Synology DiskStation DS1621 +
Foto e Server Synology DiskStation DS1621 +
Foto e Server Synology DiskStation DS1621 +
Foto e Server Synology DiskStation DS1621 +
Foto e Server Synology DiskStation DS1621 +

Server Synology DiskStation DS1621 +

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
69,790 MKD.
68,490 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 65,229 MKD.
Ju kurseni 1,300 MKD.
-2%

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
NAS i fuqishëm me performancë në klasë serveri në një dizajn desktop me 6 boshte. Ndërtuar në 2 slote për M.2 SSD cache, memorie të zgjerueshme dhe hapësirë ruajtëse. Hardueri dhe performanca: procesori 4-bërthamor AMD Ryzen V1500B, 2.2 GHz; 4 GB DDR4 ECC SODIMM, e zgjerueshme deri në 32 GB. Ndërfaqja: 4 x porte RJ-45 1GbE LAN (me mbështetje për Link Aggregation / Failover), 3 x USB 3.0, 2 x eSATA, 1 x PCIe x8 (lidhja x4). Përmasat 166 x 282 x 243 mm.
Lansuar:
16. 10. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i baterisë:
Tavolinë
Formati i diskut:
M.2 2280
USB 3.0:
Numri i sloteve HDD:
6
Modeli i diskut:
2.5"-SATA, 3.5"-SATA, M.2 PCI-E
Për t'u përdorur në:
Për biznes
Kapaciteti [L]:
Kodi:
DS1621+
Rrjet opsional 10GbE:
Pesha kg:
5.1
Gjerësia mm:
282
Lartësia mm:
166
Trashësia mm:
243
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
3
Besueshmëria:
100 %
ESATA:
Performanca:
Tavolinë
Prodhuesi:
Synology
Ueb-i i prodhuesit:
Synology.com/enu
RAID:
Nivelet RAID:
0-striping, 1-mirroring, 5-striping, 6-striping, 10-mirroring, JBOD
Numri i porteve Ethernet:
4
Përfshirë edhe HDD:
Jo
EAN:
4711174723775
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Server Synology DiskStation DS1621 +
68,490 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo