1 / 12
Продадено
Слика на Сервер QNAP TS-431X-2G
Слика на Сервер QNAP TS-431X-2G
Слика на Сервер QNAP TS-431X-2G
Слика на Сервер QNAP TS-431X-2G
Слика на Сервер QNAP TS-431X-2G
Слика на Сервер QNAP TS-431X-2G
Слика на Сервер QNAP TS-431X-2G
Слика на Сервер QNAP TS-431X-2G
Слика на Сервер QNAP TS-431X-2G
Слика на Сервер QNAP TS-431X-2G
Слика на Сервер QNAP TS-431X-2G
Слика на Сервер QNAP TS-431X-2G

Сервер QNAP TS-431X-2G

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
33,390 MKD.
29,190 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 27,800 MKD.
Заштеди 4,200 MKD.
-13%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
4. 5. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на батерија:
табела
USB 3.0:
По
Број на слотови за HDD:
4
Modeli i diskut:
2.5-SATA, 3.5-SATA
Да се користи во:
компанија
Опција за виртуелизација:
По
Код:
TS-431KX-2G
10GbE интегрирана мрежа:
По
Пеша кг:
2,03
Ширина mm:
160
Висина mm:
161
Број на порти USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
3
Доверливост:
100 %
Пеша г.:
1 114
Должина mm:
219
Производител:
QNAP
Веб-страница на производителот:
Qnap.com
RAID:
По
Нивоа на RAID:
0-ленти, 1-ретровизори, 5-ленти, 6-ленти, 10-ретровизори, JBOD
Број на етернет порти:
3
Вклучен HDD:
Веќе
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Сервер QNAP TS-431X-2G
29,190 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ