1 / 4
Продадено
Слика на Сензор за врата Umax U-Smart Wi-Fi
Слика на Сензор за врата Umax U-Smart Wi-Fi
Слика на Сензор за врата Umax U-Smart Wi-Fi
Слика на Сензор за врата Umax U-Smart Wi-Fi

Сензор за врата Umax U-Smart Wi-Fi

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
29.09 €
27.47 €
со ДДВ Без ДДВ 23.28 €
Заштеди 1.63 €
-6%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
14. 7. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Фокус:
Магнетни сензори
Код:
UB910
Производител:
Умакс
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Сензор за врата Umax U-Smart Wi-Fi
27.47 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ