1 / 4
E shitur
Foto e Shkop për selfie Samsung, i zi
Foto e Shkop për selfie Samsung, i zi
Foto e Shkop për selfie Samsung, i zi
Foto e Shkop për selfie Samsung, i zi

Shkop për selfie Samsung, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
38.74 €
35.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 30.08 €
Ju kurseni 3.24 €
-8%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Me shkopin për selfie të Samsung, marrja e portreteve të vetvetes, fotografive në grup me miqtë tuaj ose shkrepjet e tjera interesante do të jenë të lehta. Falë stendës tërheqëse, ai është krijuar gjithashtu për fotografi në tavolinë ose transmetime të drejtpërdrejta. Ndërtimi është shumë i qëndrueshëm dhe i lehtë. Shkopi ka shtatë nyje të luajtshme dhe është shumë i lehtë për t'u trajtuar. Ka lidhje Bluetooth. Përmasat e tij janë: 28.7 x 35.5 x 207 mm. Pesha: 142 g.
Lansuar:
26. 5. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi:
GP-TOU020SAABW
Pesha kg:
0,142
Gjerësia mm:
28,7
Lartësia mm:
207
Trashësia mm:
35.5
Prodhuesi:
Samsung
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
Ngjyra:
Zezë
Mbajtëse për:
Celularë
Lloji i mbajtësit:
Selfie
EAN:
8801790032194
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Shkop për selfie Samsung, i zi
35.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo