1 / 1
Продадено
Слика на ScreenShield заштитна фолија за Samsung R800 Galaxy Watch 46

ScreenShield заштитна фолија за Samsung R800 Galaxy Watch 46

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
21.08 €
19.34 €
со ДДВ Без ДДВ 16.39 €
Заштеди 1.74 €
-8%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
9. 3. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Користено со:
Samsung Galaxy Watch 46мм
Наменето за:
Паметен часовник
Користи со брендови:
Самсунг
Код:
SAM-R800-D
Производител:
ScreenShield
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
ScreenShield заштитна фолија за Samsung R800 Galaxy Watch 46
19.34 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ