1 / 1
Продадено
Слика на Заштитна фолија ScreenShield за Samsung G965 Galaxy S9 Plus

Заштитна фолија ScreenShield за Samsung G965 Galaxy S9 Plus

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
9.59 €
со ДДВ Без ДДВ 8.13 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Наменето за:
Мобилен
Користено со:
Самсунг..., Samsung Galaxy S9 Plus
Датум на лансирање:
15. 3. 2018, 17. 3. 2018
Код на производителот:
SAM-G965-D
Компатибилност:
Samsung Galaxy S9 Plus
EAN:
8595603643638
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Заштитна фолија ScreenShield за Samsung G965 Galaxy S9 Plus
9.59 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ