1 / 6
E shitur
Foto e Kartë e memories SanDisk SDXC Extreme Pro 128GB 170MB/s class 10 UHS-I U3 V30
Foto e Kartë e memories SanDisk SDXC Extreme Pro 128GB 170MB/s class 10 UHS-I U3 V30
Foto e Kartë e memories SanDisk SDXC Extreme Pro 128GB 170MB/s class 10 UHS-I U3 V30
Foto e Kartë e memories SanDisk SDXC Extreme Pro 128GB 170MB/s class 10 UHS-I U3 V30
Foto e Kartë e memories SanDisk SDXC Extreme Pro 128GB 170MB/s class 10 UHS-I U3 V30
Foto e Kartë e memories SanDisk SDXC Extreme Pro 128GB 170MB/s class 10 UHS-I U3 V30

Kartë e memories SanDisk SDXC Extreme Pro 128GB 170MB/s class 10 UHS-I U3 V30

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
80.89 €
79.27 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 67.18 €
Ju kurseni 1.62 €
-2%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kartat e memories nga kompania SanDisk janë të përshtatshme për përdorim profesional dhe të zakonshëm. Kjo kartë është e përshtatshme për telefona celularë, për tablet dhe kamera portative, e cila mund të ruajë videon 4K, të xhiroj në FULL HD, apo të kap fotografi mahnitëse të cilësisë së lartë. Avantazh i kësaj karte është shpejtësia minimale e shkrimit prej 90 MB / s dhe e leximit deri në 170 MB / s . Karta është rezistente ndaj goditjeve, temperaturave të larta dhe të ulëta. Poashtu, karta i përket klasës 10 UHS-I, ka kapacitet prej 128GB dhe bën transferimin e të dhënave me shpejtësi të lartë.
Lansuar:
6. 2. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Rezistenca ndaj ujit:
Kodi:
SDSDXXY-128G-GN4IN
Klasa e shpejtësisë:
Class 10, UHS-I Class 3
Klasa e videos:
V30
Kapaciteti GB:
128
Prodhuesi:
SanDisk
Ueb-i i prodhuesit:
Sandisk.com
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
619659170325
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kartë e memories SanDisk SDXC Extreme Pro 128GB 170MB/s class 10 UHS-I U3 V30
79.27 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo