1 / 4
Продадено
Слика на Mемориска картичка SanDisk Micro SDXC Extreme PRO 256 GB 170 MB / s A2 UHS-I U3 V30 + SD адаптер
Слика на Mемориска картичка SanDisk Micro SDXC Extreme PRO 256 GB 170 MB / s A2 UHS-I U3 V30 + SD адаптер
Слика на Mемориска картичка SanDisk Micro SDXC Extreme PRO 256 GB 170 MB / s A2 UHS-I U3 V30 + SD адаптер
Слика на Mемориска картичка SanDisk Micro SDXC Extreme PRO 256 GB 170 MB / s A2 UHS-I U3 V30 + SD адаптер

Mемориска картичка SanDisk Micro SDXC Extreme PRO 256 GB 170 MB / s A2 UHS-I U3 V30 + SD адаптер

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
121.75 €
со ДДВ Без ДДВ 103.18 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
19. 6. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Водоотпорен:
По
Код:
SDSQXCZ-256G-GN6MA
Адаптер:
По
Класа на брзина:
UHS-I Класа 3
Час и видеа:
V30
Час за изведба на апликации:
A2
Капацитети GB:
256
Производител:
СанДиск
Веб-страница на производителот:
Sandisk.com
Vendi i prodhimit:
Malaysia
EAN:
619659167837
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Mемориска картичка SanDisk Micro SDXC Extreme PRO 256 GB 170 MB / s A2 UHS-I U3 V30 + SD адаптер
121.75 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ