1 / 1
Продадено
Слика на Samsung T7 Touch SSD - 1TB, сребро

Samsung T7 Touch SSD - 1TB, сребро

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
163.71 €
155.59 €
со ДДВ Без ДДВ 148.19 €
Заштеди 8.11 €
-5%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!

Лансиран:
4. 3. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
USB-C
Формати и дискусија:
2.5
Код:
MU-PC1T0S/WW
Безбеден ГПДР подготвен:
По
Пеша г.:
58
Големина на диск GB::
1 000
Брзина на читање на МБ:
1 050
Брзина на пишување MB:
1000
Производител:
Самсунг
Веб-страница на производителот:
Samsung.cz
Modeli i diskut:
Странски, SSD
Боја:
сребрено
Vendi i prodhimit:
Korea
EAN:
8806090195266
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Samsung T7 Touch SSD - 1TB, сребро
155.59 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ