1 / 3
Продадено
Слика на Заштитник Samsung A Cover për Samsung Galaxy A31, црно
Слика на Заштитник Samsung A Cover për Samsung Galaxy A31, црно
Слика на Заштитник Samsung A Cover për Samsung Galaxy A31, црно

Заштитник Samsung A Cover për Samsung Galaxy A31, црно

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
11.20 €
6.33 €
со ДДВ Без ДДВ 5.36 €
Заштеди 4.87 €
-43%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
5. 8. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Користено со:
Samsung Galaxy A31
Наменето за:
Мобилен
Користи со брендови:
Самсунг
Материјали:
TPU
Код:
GP-FPA315KDABW
Производител:
Самсунг
Веб-страница на производителот:
Samsung.cz
Боја:
ЦРНО
Вид на обвивка:
Заден капак
EAN:
8809664566653
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Заштитник Samsung A Cover për Samsung Galaxy A31, црно
6.33 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ