1 / 8
E shitur
Foto e Çantë Samsonite MYSIGHT për laptop 14.1'', e kaltër
Foto e Çantë Samsonite MYSIGHT për laptop 14.1'', e kaltër
Foto e Çantë Samsonite MYSIGHT për laptop 14.1'', e kaltër
Foto e Çantë Samsonite MYSIGHT për laptop 14.1'', e kaltër
Foto e Çantë Samsonite MYSIGHT për laptop 14.1'', e kaltër
Foto e Çantë Samsonite MYSIGHT për laptop 14.1'', e kaltër
Foto e Çantë Samsonite MYSIGHT për laptop 14.1'', e kaltër
Foto e Çantë Samsonite MYSIGHT për laptop 14.1'', e kaltër

Çantë Samsonite MYSIGHT për laptop 14.1'', e kaltër

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
129.52 €
123.03 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 104.27 €
Ju kurseni 6.48 €
-5%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Çanta Samsonite ofron hapësirë për laptop 14.1 inç, tablet, power bank dhe organizues dokumentesh. Ka port të integruar USB për karikim gjatë bartjes, si dhe posedon sistemin e zgjuar për lidhje të lehtë me bagazhet dhe sistemin e menaxhimit të kabllove Easy Pass.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Laptop
Kodi:
KF9*01001
Madhësia maksimale e laptopit inç:
14,1
Lansuar:
22. 1. 2021
Lloji i baterisë:
Çantë
Prodhuesi:
Samsonite
Ueb-i i prodhuesit:
Samsonite-europe.com
Ngjyra:
Kaltër
EAN:
5400520098689
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Çantë Samsonite MYSIGHT për laptop 14.1'', e kaltër
123.03 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo