1 / 4
Продадено
Слика на Рутер Zyxel Multy X, 2ks
Слика на Рутер Zyxel Multy X, 2ks
Слика на Рутер Zyxel Multy X, 2ks
Слика на Рутер Zyxel Multy X, 2ks

Рутер Zyxel Multy X, 2ks

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
444.39 €
421.68 €
со ДДВ Без ДДВ 357.35 €
Заштеди 22.71 €
-5%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
WSQ50-EU0201F
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
RJ-45, USB 2.0, WiFi
Пеша [g]:
890
Ширина [мм]:
236
Поддршка за IPv6:
По
Стандардна WLAN (Wi-Fi):
802.11b, 802.11g, 802.11n
WLAN (WiFi) брзина на пренесување [MB / s]:
1733 + 866 + 400
Опсег на фреквенција [GHz]:
2.4, 5
Брзина на пренос за HUB / прекинувач [MB / s]:
1 000
Број на порти на HUB / прекинувач:
3
Број на WAN порти:
1
Тип на рутер:
MU-MIMO
Заштитен allид:
По
Стапка на пренос на WAN [MB / s]:
1 000
Број на пристаништа RJ-45:
4
Производител:
Зиксел
Веб-страница на производителот:
Zyxel.com
Висина [mm]:
51.5
Дебелина [mm]:
178
Тип на антена:
Интегриран
EAN:
4718937598526
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Рутер Zyxel Multy X, 2ks
421.68 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ