1 / 3
Продадено
Слика на Mikrotik BOARD Рутер RBSXTsq5HPnD
Слика на Mikrotik BOARD Рутер RBSXTsq5HPnD
Слика на Mikrotik BOARD Рутер RBSXTsq5HPnD

Mikrotik BOARD Рутер RBSXTsq5HPnD

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
69.68 €
66.36 €
со ДДВ Без ДДВ 56.24 €
Заштеди 3.33 €
-5%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
RBSXTsq5HPnD
Лансиран:
24. 11. 2017
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
RJ-45, WiFi
Пеша [g]:
295
Ширина [мм]:
129
Пое:
По
Фреквенција на процесорот [MHz]:
600
NAND [MB]:
16+
Jackек ДЦ:
По
Лиценца:
L4
Поддршка за IPv6:
По
WLAN (WiFi) брзина на пренесување [MB / s]:
300
Тип на рутер:
Бриџ, клиент, рутерборд
Јачина на сигналот на антената:
16 dBi
Оперативна форма:
Мост, клиент
Стандард:
802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11b, 802.11n
Фреквенција [GHz]:
5
Број на LAN конектори 100 Mbps:
1
Производител:
Микротик
Веб-страница на производителот:
Mikrotik.cz
Операционен систем:
MikroTik RouterOS v6
Висина [mm]:
129
Дебелина [mm]:
34
Овен [MB]:
64
Тип на антена:
Интегриран
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Mikrotik BOARD Рутер RBSXTsq5HPnD
66.36 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ