1 / 3
Foto e Ruter TP-LINK MR600
Foto e Ruter TP-LINK MR600
Foto e Ruter TP-LINK MR600

Ruter TP-LINK MR600

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
210.57 €
191.12 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 161.96 €
Ju kurseni 19.45 €
-9%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
30 korrik 2024 - 31 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
31 korrik 2024 - 01 gusht 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ky është një ruter shumë modern i rrjetit me mundësinë e përdorimit të rrjeteve 4G +, i cili përshtatet në çdo shtëpi. Mbështet standardet IEEE 802.11a / n / ac 5 GHz dhe IEEE 802.11b / g / n (300 Mbps në 2.4 GHz, 867 Mbps në 5 GHz) dhe mbështet, ndër të tjera, VPN, SPI Firewall dhe menaxhimin në distancë. Për më tepër, pajisjia posedon ndërfaqet: 1 × 10/100/1000 Mbps LAN / WAN, 3 × 10/100/1000 Mbps LAN, një slot mikro SIM, 2 x antena të shkëputura 1 × 4G LTE.
Lansuar:
15. 5. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
RJ-45, Wi-Fi
Mbështetje për IPv6:
Numri i porteve WAN:
1
Lloji i ruterit:
3G modem, 4G LTE modem, VPN, Wifi Router
Firewall:
Numri i porteve RJ-45:
4
Menaxhimi:
Mbështet WMN:
Numri i pjesëve:
1
Kodi:
Archer MR600
Kujdes prindëror:
Gjerësia mm:
229
Lartësia mm:
37
Trashësia mm:
160
Numri i porteve HUB Switch:
3
Standardet WLAN Wifi:
802.11a, 802.11g 802.11ac, 802.11n
Shtrirja e frekuencës GHz:
2.4, 5
Shpejtësia e transferimeve WLAN WiFi MBs:
867 + 300
Shpejtësia e transferimit për HUB Switch MBs:
1000
Shpejtësia e transferimeve WAN MBs:
1000
Prodhuesi:
TP-Link
Ueb-i i prodhuesit:
Tp-link.com
Lloji i antenës:
E lëvizshme
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
6935364089832
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Ruter TP-LINK MR600
191.12 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo