1 / 6
Продадено
Слика на Рутер Tenda Ф6
Слика на Рутер Tenda Ф6
Слика на Рутер Tenda Ф6
Слика на Рутер Tenda Ф6
Слика на Рутер Tenda Ф6
Слика на Рутер Tenda Ф6

Рутер Tenda Ф6

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
35.53 €
30.66 €
со ДДВ Без ДДВ 25.99 €
Заштеди 4.87 €
-14%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
11. 2. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
RJ-45, WiFi
Број на WAN порти:
1
Тип на рутер:
Точка за пристап, Повторувач (центар), Wifi рутер
Заштитен allид:
По
Јачина на сигналот на антената:
4x 5 dBi
Број на пристаништа RJ-45:
4
Управување:
По
Код:
F6
Родителска грижа:
По
Ширина mm:
147.5
Висина mm:
204
Дебелина мм:
211
Број на порти на HUB прекинувачи:
3
Стандардна WLAN Wi-Fi:
802.11b, 802.11g, 802.11n
Пеша г.:
317
Опсег на фреквенција на GHz:
2.4
WLAN WiFi МБ-брзини на пренос:
300
Брзина на пренос за MB-прекинувачи на HUB:
100
Брзина на трансфери на WAN MB:
100
Производител:
Шатор
Тип на антена:
Стационарен
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
6932849427264
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Рутер Tenda Ф6
30.66 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ