1 / 6
E shitur
Foto e Router Strong 300
Foto e Router Strong 300
Foto e Router Strong 300
Foto e Router Strong 300
Foto e Router Strong 300
Foto e Router Strong 300

Router Strong 300

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
32.26 €
30.64 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 25.96 €
Ju kurseni 1.62 €
-5%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Router i fuqishëm 300, i besueshëm deri në 300Mbps.Mbështet standardet 802.11b / g / g dhe vepron në brezin 2.4 GHz. Përmban portet 4x LAN, 1x WAN dhe butonin WPS.Forcat e sinjalizimit kontribojnë me 2x antena 5 dBi omnidirektive.
Fuqia e sinjalit të antenës:
2x 5 dBi
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit, 1 vit
Kodi i prodhuesit:
ROUTER300
Kodi:
ROUTER300
Lloji i antenës:
E palëvizshme,  E palëvizshme
Lloji i pajisjes:
Wifi Router
Lloji i ruterit / pajisjes:
Wifi Router
Lloji i ruterit:
Wifi Router
Ndërfaqja:
RJ-45, WiFi
Numri i porteve HUB / Switch:
4
Pesha [g]:
160
Prodhuesi:
Strong, Strong
Shpejtësia e transferimeve WAN [MB/s]:
100
Shpejtësia e transferimeve WLAN (WiFi) [MB/s]:
300
Shpejtësia e transferimit për HUB / Switch [MB/s]:
100
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2,4
Standardet WLAN (Wifi):
802.11b, 802.11g, 802.11n
Teknologjia:
RJ-45, Wi-Fi
Thellësia [mm]:
136
Trashësia [mm]:
136
EAN:
8717185449723
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Router Strong 300
30.64 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo