1 / 5
E shitur
Foto e Router Mikrotik RBSXTG-5HPacD-SA
Foto e Router Mikrotik RBSXTG-5HPacD-SA
Foto e Router Mikrotik RBSXTG-5HPacD-SA
Foto e Router Mikrotik RBSXTG-5HPacD-SA
Foto e Router Mikrotik RBSXTG-5HPacD-SA

Router Mikrotik RBSXTG-5HPacD-SA

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
152.21 €
144.11 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 122.12 €
Ju kurseni 8.11 €
-5%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Sistemi legjendar dhe shumë i sofistikuar i pajisjeve të rrjetit MikroTik ofron një produkt me funksione të shkëlqyera për shpërndarje të rrjetit. Kjo është një zgjidhje e përkryer për ambiente të jashtme me standard 802.11ac 5GHz. Ky router posedon një procesor QCA9557 me frekuenca 720MHz, i cili ka memorie me kapacitet prej 128 MB.
Kodi i prodhuesit:
RBSXTG-5HPacD-SA
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0, Wi-Fi
PoE:
Frekuenca e procesorit [MHz]:
720
Numri i bërthamave:
1
Licensë:
L4
USB:
Standardet WLAN (Wifi):
802.11n
Shpejtësia e transferimeve WLAN (WiFi) [MB/s]:
866
Lloji i ruterit:
Access point, Bridge, Klient, RouterBoard
Fuqia e sinjalit të antenës:
2x 13 dBi
Forma operuese:
AP
Standard:
802.11ac
Frekuenca [GHz]:
5
Numri i lidhësve LAN 1000 Mbps:
1
Prodhuesi:
Mikrotik
Ueb-i i prodhuesit:
Mikrotik.cz
Sistemi operativ:
MikroTik RouterOS
Ram [MB]:
128
Lloji i antenës:
E integruar
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Router Mikrotik RBSXTG-5HPacD-SA
144.11 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo