1 / 4
E shitur
Foto e Router Linksys EA8300
Foto e Router Linksys EA8300
Foto e Router Linksys EA8300
Foto e Router Linksys EA8300

Router Linksys EA8300

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
199.22 €
184.63 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 156.47 €
Ju kurseni 14.59 €
-7%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Sistem inteligjent WiFi, i cili shërben për të mbuluar familjet me një rrjet wireless shumë të shpejtë. Mbështet WiFi me tre breza 802.11 a / b / g / n / ac (AC2200 - 400 + 867 + 867 Mbps) me mbështetje për teknologjinë MU-MIMO dhe roaming seamless, beamforming, transmetim band stearing, mbrojtje DoS, dhe protokollet e sigurisë SPI. Pajisja gjithashtu ofron kontroll prindëror dhe opsione të rrjetit për të ftuarit. Ndërfaqja përfshin: 1 x Gigabit WAN, 4 x porte Ethernet Gigabit LAN, 1 x USB 3.0. Modalitetet e funksionimit: router, pikë hyrëse (AP), urë (bridge) me kabllo / wireless.
Lansuar:
16. 10. 2019
Pesha [g]:
608
Lloji i ruterit:
Access point, Bridge, MU-MIMO, Wifi Router
Gjerësia [mm]:
213.7
Shpejtësia e transferimeve WLAN (WiFi) [MB/s]:
1000, 867 + 867 + 400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Prodhuesi:
Linksys
Trashësia [mm]:
161.8
Teknologjia:
RJ-45, USB 3.0, Wi-Fi
Lartësia [mm]:
54.8
Lloji i antenës:
E palëvizshme
Shpejtësia e transferimit për HUB / Switch [MB/s]:
1000
Menaxhimi:
Numri i porteve HUB / Switch:
4
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2.4, 5
Kodi:
EA8300-EU
Kujdes prindëror:
Standardet WLAN (Wifi):
802.11a, 802.11g 802.11ac, 802.11n
Ueb-i i prodhuesit:
Linksys.com
EAN:
4260184666928
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Router Linksys EA8300
184.63 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo