1 / 3
Продадено
Слика на Рутер ASUS DSL-AC55U
Слика на Рутер ASUS DSL-AC55U
Слика на Рутер ASUS DSL-AC55U

Рутер ASUS DSL-AC55U

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
129.63 €
123.15 €
со ДДВ Без ДДВ 104.36 €
Заштеди 6.49 €
-5%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
90IG02B0-BM3110
Лансиран:
13 септември 2016 година
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
RJ-11, RJ-45, USB 2.0, WiFi
Пеша [g]:
360
Ширина [мм]:
207
Стандардна WLAN (Wi-Fi):
802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n
WLAN (WiFi) брзина на пренесување [MB / s]:
867 + 300
Опсег на фреквенција [GHz]:
2.4, 5
Брзина на пренос за HUB / прекинувач [MB / s]:
1 000
Број на порти на HUB / прекинувач:
4
3G поддршка:
По
Број на WAN порти:
1
Тип на рутер:
ADSL, ADSL2, ADSL2 +, VDSL, Wi-Fi рутер
Заштитен allид:
По
Стапка на пренос на WAN [MB / s]:
1 000
Број на пристаништа RJ-45:
5
Управување:
По
Број на пристаништа RJ-11:
1
Поддршка за 4G / LTE:
По
Производител:
ASUS
Веб-страница на производителот:
Asus.com
Висина [mm]:
36
Дебелина [mm]:
149
EAN:
4712900361841
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Рутер ASUS DSL-AC55U
123.15 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ