1 / 4
Foto e Router TP-LINK TL-WR802N
Foto e Router TP-LINK TL-WR802N
Foto e Router TP-LINK TL-WR802N
Foto e Router TP-LINK TL-WR802N

Router TP-LINK TL-WR802N

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
2,790 MKD.
2,690 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 2,280 MKD.
Ju kurseni 100 MKD.
-4%

Vetëm edhe 2
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Prodhuesi i Router wireless TP-LINK TL-WR802N është pajisje e cila ju përshtatet më së miri gjatë udhëtimit dhe është shumë e lehtë për tu përdorur. Ajo ka kapacitet të fuqishëm dhe mund të plocoj kërkesat e zakonshme për ta përdorur rrjetin. TL-WR802N është dizajnuar kryesisht si një aksesor për telefonat e mençur, tabletë dhe pajisjet tjera që kanë të integruar wireless. Routeri ka të integruar karakteristikat e sigurisë si DoS, SPI Firewall, Mac address dhe domain filter. Kjo gjithashtu lejon konfigurimin e lehtë të mjedisit të sigurt të rrjetit. Transmetimet e të dhënave mund të jenë të koduara për siguri shtesë nëpërmjet standardeve 64/128/152-bit WEP, WPA / WPA2, WPA-PSK / WPA2-PSK. Parametrat e pajisjes janë 57 x 57 x 18 mm.
Kodi i prodhuesit:
TL-WR802N
Lansuar:
9 Korrik 2015
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
Micro USB, RJ-45
Gjerësia [mm]:
57
Standardet WLAN (Wifi):
802.11b, 802.11g, 802.11n
Shpejtësia e transferimeve WLAN (WiFi) [MB/s]:
300
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2,4
Numri i porteve WAN:
1
Lloji i ruterit:
Access point, Client, Repeater, Wifi Router
Shpejtësia e transferimeve WAN [MB/s]:
10, 100
Numri i porteve RJ-45:
1
Menaxhimi:
Shpejtësia e transferimit [Mb/s]:
100
Prodhuesi:
TP-Link
Ueb-i i prodhuesit:
Tp-link.com
Lartësia [mm]:
18
Trashësia [mm]:
57
Lloji i antenës:
E integruar
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
6935364071714
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Router TP-LINK TL-WR802N
2,690 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo