1 / 4
E shitur
Foto e Njësi rezervë për prindër TrueLife NannyCam V24
Foto e Njësi rezervë për prindër TrueLife NannyCam V24
Foto e Njësi rezervë për prindër TrueLife NannyCam V24
Foto e Njësi rezervë për prindër TrueLife NannyCam V24

Njësi rezervë për prindër TrueLife NannyCam V24

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
76.03 €
71.16 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 60.31 €
Ju kurseni 4.86 €
-6%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
TrueLife NannyCam V24 është një monitor dixhital për foshnje me transmetim audio dhe video me cilësi të lartë, ditën dhe natën. Ju mund të jeni në paqe dhe të jeni i sigurt se gjithçka është në rregull të përsosur me të dashurit tuaj. Ky produkt shkëlqen jo vetëm në parametra të shkëlqyeshëm, por edhe në ankesa shumë të ulta. Besueshmëria e monitorit të foshnjës TrueLife NannyCam V24 me siguri do t'ju kënaqë. Dhe nëse tashmë e keni këtë kujdestare unike dhe keni nevojë për një njësi prindërore zëvendësuese, ky produkt është për ju.
Lansuar:
10. 9. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Fokus:
Pro deti
Kodi:
824362
Prodhuesi:
TrueLife
Ueb-i i prodhuesit:
Truelife.eu
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Njësi rezervë për prindër TrueLife NannyCam V24
71.16 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo