1 / 2
E shitur
Foto e Toner OKI Printing Solutions 01279001, i zi
Foto e Toner OKI Printing Solutions 01279001, i zi

Toner OKI Printing Solutions 01279001, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
348.35 €
330.52 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 280.10 €
Ju kurseni 17.83 €
-5%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
OKI Printing Solutions ofron një zgjidhje fantastike për biznese. Toner original për printim. Mbështet modele pajisjesh të ndryshme si: OKI B710/B720/B730. Ofron mbështetje deri në 15,000 faqe. OKI 01279001 është një toner me ngjyrë të zezë për pajisje printimi dhe arsyet se pse duhet të përdoret ai janë të thjeshta – siguron garanci nga prodhuesi, jetëgjatësi dhe e mirëmban një standard të lartë të kualitetit të printimeve.
Kodi i prodhuesit:
1279001
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Aksesorë origjinal:
I përdorshëm me:
OKI B710, OKI B710dn, OKI B710n, OKI B720, OKI B720dn, OKI B720n, OKI B730, OKI B730dn, OKI B730n
Mbulim (%) / Numri i faqeve:
5/15000
Prodhuesi:
OKI
Ueb-i i prodhuesit:
Oki.com
Lloji i pajisjes:
Toner
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Zezë
Për printer:
OKI
EAN:
5031713048268
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Toner OKI Printing Solutions 01279001, i zi
330.52 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo