1 / 4
E shitur
Foto e Rrip COTEetCI për orë Apple, lëkurë, 42 - 44mm, i zi
Foto e Rrip COTEetCI për orë Apple, lëkurë, 42 - 44mm, i zi
Foto e Rrip COTEetCI për orë Apple, lëkurë, 42 - 44mm, i zi
Foto e Rrip COTEetCI për orë Apple, lëkurë, 42 - 44mm, i zi

Rrip COTEetCI për orë Apple, lëkurë, 42 - 44mm, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
30.64 €
17.67 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 14.97 €
Ju kurseni 12.97 €
-42%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ky rrip përbëhet nga lëkura cilësore me qëndrueshmëri të lartë. Është dizajnuar për orën Apple 42-44 mm. Mbyllet përmes mbërtheckës e cila rregullohet sipas dëshirës dhe nevojës.
Lansuar:
30. 4. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple Watch 42mm, Apple Watch 44mm
Dizajnuar për:
Orë e mençur
I përdorshëm me markat:
Apple
Materiali:
Lëkurë
Kodi:
WH5221-BK
Prodhuesi:
COTEetCI
Ngjyra:
Zezë
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
6923869214576
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Rrip COTEetCI për orë Apple, lëkurë, 42 - 44mm, i zi
17.67 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo