1 / 1
Продадено
Слика на Zircon FIRE SE DVB-T2

Zircon FIRE SE DVB-T2

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
50.88 €
48.51 €
со ДДВ Без ДДВ 41.11 €
Заштеди 2.37 €
-5%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
DBTZH0002
Гаранција за производителот:
1 година
Конектори:
HDMI, RF излезна порта, SCART, USB
Ширина [мм]:
167
Full HD:
По
Формат на видео компресија:
H.265 (HEVC), MPEG2, MPEG4
Производител:
Циркон
Пеша [кг]:
0,3
Висина [mm]:
92
Дебелина [mm]:
36
Со можност за снимање (PVR):
По
Тип на приемник:
DVB-T, DVB-T2
EAN:
8594163274948
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Zircon FIRE SE DVB-T2
48.51 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ